ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
W KACZKACH ŚREDNICH

Chciałybyśmy zaprosić wszystkich miłośników czytania do zaprezentowania książki, która Waszym zdaniem jest interesująca i godna polecenia.
Jeśli przeczytaliście książkę, która wywarła na Was duże wrażenie lub przy której po prostu dobrze się bawiliście, podzielcie się swoją wiedzą z innymi i ją zareklamujcie.
Napiszcie krótką recenzję a my chętnie zamieścimy ją na stronie Naszej Szkoły w zakładce Biblioteka. (anonimowo lub nie – to już według Waszego uznania).
Informacje możecie dostarczać osobiście do biblioteki lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Książki, które warto przeczytać.


Książka znakomitego pisarza Erica-Emmanuela Schmitta pt. "Oskar i Pani Róża" jest to bez wątpienia utwór smutny,ze względu na chorobę z jaką zmaga się tytułowy Oskar. Książka jest napisana w formie pamiętnika, w którym główny bohater opowiada swoje ostatnie dni życia. Oskar opisuje swoje uczucia. Mówi o tym co przeżywa podczas choroby. Jest bardzo realistyczna i opowiada o problemach, o cierpieniu o tym jak przezwyciężyć swój strach i swoje lęki. Czytając tę książkę nasuwa się myśl, iż należy żyć intensywnie, chwytać każdy dzień i cieszyć się nim.
Książka jest świetna ponieważ jest nieprzewidywalna i trzyma czytelnika w napięciu. Zachęcam zatem do przeczytania tej książki ponieważ jest ona ciekawa, lekko i szybko się ją czyta. Ja osobiście nie mogłam oderwać się od niej, a nie jestem zwolenniczką czytania. Naprawdę warto przeczytać.

                                                                                                                   Karolina Wojciechowska Kl. I TH

1% dla mojej szkoły

logo 1 procent Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich uczestniczy w akcji pozyskiwania na rzecz naszej szkoły 1% podatku za pośrednictwem Stowarzyszenia "Przyjazna Szkoła". Wszystkich, którzy chcą wesprzeć działalność naszej szkoły zachęcamy do przekazania nam 1% swojego podatku. Nie trzeba iść do banku ani na pocztę, żeby zrobić przelew! Wystarczy dobrze wypełnić PIT - urząd skarbowy zajmuje się resztą sam!

Czytaj więcej