• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Informacja - Kurs R.03

There are no translations available.

Pierwszy zjazd kurs R.03 odbędzie się 09-11.10.2015. Plan kursu.

 

Awans dziewcząt do finału wojewódzkiego

There are no translations available.

 alt28 września na terenie przyległym do stadionu w Psarach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyny dziewcząt rywalizowały na odcinku 800 m, natomiast chłopcy na 1 km.  Każdy zespół liczył po dziesięciu uczniów, którzy między sobą przekazywali pałeczkę sztafetową. Dziewczęta z naszej szkoły zrobiły to najlepiej, uzyskując tym samym awans do finału wojewódzkiego. Ta sztuka nie powiodła się naszym  chłopcom, którzy minimalnie przegrali  z LO  z Turku. Oto składy naszych drużyn:

Read more...
 

15 MEDALI LEKKOATLETÓW W KONINIE

There are no translations available.

alt

 Z piętnastoma medalami wrócili nasi lekkoatleci z Mistrzostw Rejonu w lekkiej atletyce. Zawody te odbyły się 22 września na stadionie w Morzysławiu. Wszyscy medaliści uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który 7 października odbędzie się w Poznaniu. Gratulujemy  medalistom. Oto krążki wywalczone przez naszych uczniów:

Read more...
 

OGNISKO INTEGRACYJNE

There are no translations available.

Jak co roku, już tradycyjnie mieszkańcy internatu spotkali się na ognisku integracyjnym. Odbyło się w ciepły wrześniowy wieczór na przyszkolnym placu, co było miłą alternatywą dla kolacji jedzonej tradycyjnie w budynku stołówki.

Read more...
 

AGRO SHOW w Bednarach 2015r.

There are no translations available.

W dniu 18.09.2015 r. uczniowie klas II BMR, IV TMR uczestniczyli w wystawie AGRO SHOW zorganizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. AGRO SHOW od lat postrzegane jest, jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Read more...
 

Sprzątanie świata

There are no translations available.

Już od wielu lat, w trzecim tygodniu września, włączamy się w międzynarodową akcję „Sprzątanie Świata”. Jej celem jest budzenie świadomości ekologicznej, zmiana naszych postaw i przyzwyczajeń na bardziej przyjazne środowisku oraz podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska. O tym wszystkim rozmawialiśmy przed wyruszeniem w teren, rysowaliśmy plakaty, rozwiązywaliśmy zadania ekologiczne.

Read more...
 

Kolejny raz na Wartę

There are no translations available.

Tak jak w poprzednim roku młodzież z ZSR w Kaczkach Średnich wyruszyła na spływ kajakowy Wartą. W miniony wtorek 15 września 2015 roku uczniowie klas: II LOA, II PSI,  II LOB, IV TG, IV IEO, II EOŻ spłynęli odcinkiem Warty na trasie Księże Młyny – Uniejów.

Read more...
 

Natura food

There are no translations available.

VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej

IV Targi Ekologicznego Stylu Życia
W dniu 02.10.2015r. rozpoczęły się jedyne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowe Spotkania uczestników rynku bioproduktów. W wystawie brało udział ponad 350 producentów żywności ekologicznej i regionalnej oraz ekologicznego stylu życia. Targi odwiedziło wielu właścicieli sklepów z produktami wysokiej jakości, miłośników ekologicznego stylu życia, blogerów kulinarnych, a także młodzież szkolna w tym uczniowie kl. I i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Read more...
 

Rekord Krwiodawców w Kaczkach!

There are no translations available.

Kolejna Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich w piątek 25. września cieszyła się dużą popularnością. Zarejestrowało się aż 89 chętnych: uczniów, absolwentów, nauczycieli, rodziców. Oddało krew 66 krwiodawców, większość z nich po raz pierwszy. Krąg Krwiodawców w Kaczkach powiększył się o wielu nowych krwiodawców.

Read more...
 

Debata o bezpieczeństwie

There are no translations available.

22 września 2015 roku reprezentacja uczniów klas mundurowych wraz z inspektorem Wiesławem Raczykiem wzięła udział  w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu mieszkańców  w powiecie tureckim. W spotkaniu, które odbyło się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Turku uczestniczył Dariusz Dymek Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Jarosław Rzymkowski i Komendant Powiatowy Policji w Turku insp. Grzegorz Gibaszek.

Read more...
 

ODDAJ SWÓJ GŁOS !

There are no translations available.

GŁOSOWANIE INTERNETOWE TYLKO DO 28 WRZEŚNIA

W ramach kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym" pomóż stworzyć AKTYWNE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH, które przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa wszystkich użytkowników ruchu drogowego - a przede wszystkim pieszych.

Do konkursu zorganizowanego na zlecenie Fundacji PZU Powiat Turecki zgłosił przejście na ulicy powiatowej Legionów Polskich w Turku, które zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie: poczty, sądu, targowiska, policji oraz pasażu handlowego na ul. 650-lecia.

Read more...
 

Prezentacja Makita

There are no translations available.

W dniu 18 września do naszej szkoły zawitał specjalny samochód pokazowy firmy Makita Sp. z o.o. Była to wyjątkowa okazja aby przetestować najnowsze, profesjonalne elektronarzędzia oferowane przez firmę Makita, w tym również te, które są nowością na rynku polskim.

Read more...
 

Hołd oddany ofiarom napaści radzieckiej

There are no translations available.

W samo południe 17 września uczniowie naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym,  Dyrekcją oraz opiekunami Samorządu Uczniowskiego uczestniczyli w obchodach 76. rocznicy napaści ZSRR na Polskę. Młodzież zapaliła znicze i złożyła kwiaty przy tablicach pamiątkowych wmurowanych w ściany Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Read more...
 

Kurs kwalifiikacyjny R.16

There are no translations available.

Od 26 września 2015r. rozpoczynamy kurs kwalifikacyjny R.16. Plan zjazdu.

 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 51

Wybierz język

Polish Danish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Main Menu

Resources

We have 31 guests online