• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Kadeci ZSR na obozie poligonowo-szkoleniowym PSWW HALLER

There are no translations available.

W dniach od 6 do 11 lipca 2014r. siedmioro uczniów naszej szkoły brało udział w obozie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Orzyszu.
Każdy dzień zaczynaliśmy pobudką o godzinie 5.30 i półtoragodzinną bardzo ostrą zaprawą poranną w postaci psychofizyki - i tak do końca obozu. Braliśmy udział w obowiązkowych wykładach na temat bezpieczeństwa na poligonie dot. materiałów wybuchowych, bhp oraz ochrony przeciwpożarowej. Po wykładach udaliśmy się na 5 godzin ćwiczeń praktycznych na poligon / strzelnicę piechoty Bemowo.

Read more...
 

Zaproszenie

There are no translations available.

Szanowna Koleżanko i Kolego! Drodzy Absolwenci i Przyjaciele
Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich!

W imieniu zawiązanego w grudniu 2013 roku Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich na Rzecz Rozwoju Szkoły i Środowiska Lokalnego zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się 29 sierpnia (piątek) 2014 roku o godzinie 17.00 w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Read more...
 

Kadeci na warsztatach PaT w Koninie

There are no translations available.

altUczniowie klas mundurowych ZSR w Kaczkach Średnich mieli okazję wziąć udział w ogólnopolskich warsztatach dotyczących profilaktyki uzależnień, które odbyły się w Koninie 5 lipca. W trakcie trwania IX przystanku PaT można było trenować pod okiem specjalistów z wielu dziedzin m.in. teatr, taniec, śpiew, bębny.

Read more...
 

Zespół Szkół Rolniczych pożegnał rok szkolny

There are no translations available.

altRadosny dzień zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich rozpoczął się tradycyjnie od mszy świętej, po której na placu przed szkołą zebrali się uczniowie, wychowawcy, grono pedagogiczne, pracownicy i zaproszeni goście.

Read more...
 

Powiatowy Konkurs „Jestem asertywny”

There are no translations available.

W dniu 17 czerwca 2014r w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbył się Powiatowy Konkurs „Jestem asertywny”. Konkurs zorganizowany został dla uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Bardzo licznie szkoły potwierdziły chęć uczestnictwa, w konkursie i tak wspólnie uczniami z Gimnazjum ze Słodkowa, Gimnazjum w Brudzewa, Gimnazjum nr2 w Turku, Liceum Ogólnokształcącego w Turku, Zespółu Szkół Technicznych w Turku, oraz gospodarzami - uczniami Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich uczyliśmy się zachowań asertywnych.

Read more...
 

Projekt z wiedzy o kulturze

There are no translations available.

Nieodłącznym elementem życia współczesnego młodego człowieka jest obraz świata, który działa silniej niż słowo pisane. Dlatego, by zachęcić uczniów do wnikliwej analizy dzieł malarskich, posłużyłam się metodą projektu i metodą myślenia obrazami. Młodzież w trakcie lekcji wiedzy o kulturze poznaje istotne dzieła malarskie i zyskuje wiedzę o tzw. fotografii kreacyjnej, której celem nie jest utrwalanie rzeczywistości, ale jej tworzenie, dzięki temu ta dziedzina sztuki ma coś wspólnego z malarstwem.
   

Read more...
 

5-days' English Quiz

There are no translations available.

W dniu 29 maja 2014r. nastąpiło rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie języka angielskiego pod nazwą "5-days' English Quiz". Konkurs trwał od 19 do 23 maja 2014r. Udział wzięli uczniowie gimnazjów. Codziennie rano przez 5 dni na stronie naszej szkoły zamieszczane były zadania z gramatyki, słownictwa, kultury itp. Uczniowie musieli w jak najszybszym czasie rozwiązać zadania i przesłać odpowiedzi na adres mailowy organizatorów. Osoba, która jako pierwsza podała prawidłowe rozwiązanie zdobywała 5 pkt, następna osoba 4 pkt, kolejna 3 pkt. Wszystkie następne po 2 pkt. Po 5 dniach zmagań i zliczeniu wszystkich punktów okazało się, że wygrało 5 dziewcząt.

Read more...
 

Trwa rekrutacja uzupełniająca

There are no translations available.

altDyrektor Zespołu Szkół Rolniczych informuje, że w związku z dużym zainteresowaniem gimnazjalistów podjęciem nauki w LO o profilu "Bezpieczeństwo publiczne" i "Bezpieczeństwo pożarowe" utworzona zostanie dodatkowa klasa. Nadal składać można podania o przyjęcie do tych klas. Dodatkowy test sprawności fizycznej odbędzie się w II połowie sierpnia (termin zostanie podany na stronie internetowej szkoły). Rekrutacja uzupełniająca trwa jeszcze do następujących typów szkół:

- technikum budownictwa,

- technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie - tel. 63 289-84-10.

 

II miejsce drużyny ZSR w zawodach sportowo-pożarniczych OSP

There are no translations available.

Drużyna dziewczęca OSP ZSR Kaczki Średnie zdobyła II miejsce w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się 13.07.2014 r. w Cisewie. W zawodach brała również udział drużyna chłopięca, złożona z uczniów naszej szkoły, które zajęła w klasyfikacji końcowej 8. miejsce.

Read more...
 

Ważne komunikaty

There are no translations available.

Komunikaty:

 • 25.08.2014  godz. 9.00 – egzaminy poprawkowe,
 • 26.08.2014  godz. 9.00 - pisemny maturalny egzamin poprawkowy w naszej szkole,
 • 26.08.2014 godz. 9.00 – ustny egzamin maturalny w terminie poprawkowym w naszej szkole,
Read more...
 

Awans na Mistrzostwa Polski w LA

There are no translations available.

altUczeń z naszej szkoły Tomasz Pietrzak podczas ogólnopolskiego mitingu lekkoatletycznego, który odbył się w Białogardzie uzyskał awans na lipcowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Tomek, mimo miesięcznej przerwy w treningach spowodowanej kontuzją, zdołał ciężką pracą dojść do formy i z nowym rekordem życiowym na 3 km (9:11,00s) uzyskał awans na Mistrzostwa Polski.

Read more...
 

Wyniki konkursu poetyckiego „Eko-limeryk”

There are no translations available.

Projekt „Generation Sustainability”

Wyniki konkursu poetyckiego „Eko-limeryk”
Z przyjemnością zawiadamiamy, że jury konkursu w składzie:
 -p.Elżbieta Wojciechowska – koordynator projektu
- p.Halina Kaczewiak – nauczyciel języka polskiego

wyłoniło zwycięzców najpiękniejszych limeryków o tematyce ekologicznej.

 

Read more...
 

Kurs kwalifiikacyjny

There are no translations available.

alt

 

Społeczność ZSR w Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki

There are no translations available.

Dyrekcja i uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych wzięli udział w Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki organizowanym w ramach programu „Profilaktyka a Ty” Komendy Głównej Policji.  Ideą akcji jest promowanie mody na życie wolne od uzależnień. W sobotę 14 czerwca 2014 r.na Placu Wojska Polskiego w Turku o godz. 15.00 happeningiem młodzieżowym rozpoczęto obchody Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki.

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 39

Wybierz język

Polish Danish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Main Menu

Resources