• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Kaczki Średnie 2014

There are no translations available.

alt W dniu 21 listopada b.r. w gościnne progi naszej szkoły zawitali uczniowie z ZST w Turku oraz gimnazjów w Słodkowie, Świnicach Warckich, Wartkowicach i Turku (reprezentowane było zarówno Gimnazjum numer 1, jak i Gimnazjum numer 2), a także trójka uczniów z naszej szkoły. Celem spotkania był Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Podobnie jak w latach poprzednich, patronat honorowy nad imprezą objął Poseł do Parlamentu Europejskiego Pan Andrzej Grzyb i choć sam nie mógł przybyć na spotkanie z młodzieżą, miał godną reprezentację w osobie Pana Karola Maca, który pełni funkcję Przedstawiciela jego Biura Poselskiego.

Read more...
 

Popołudnie w muzeum

There are no translations available.

W dniu 6.11.2014 roku odbyła się wycieczka do Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku. Mieszkańcy internatu obejrzeli szereg ekspozycji różnotematycznych, dlatego każdy znalazł ,,coś dla siebie”. Głównym jednak punktem programu było zgłębienie ekspozycji zatytułowanej Polska około roku 1000. Gniezno pierwszą stolicą pochodzącej ze zbiorów Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, które to wychowankowie mieli okazję zwiedzić 2 lata temu.

Read more...
 

Szkolenie warsztatowe

There are no translations available.

Dnia 12.11.2014r  w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbyło się szkolenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii o/Turek na temat: Udzielanie wskazówek jak wspierać abstynencję dziecka, Wzmocnienie kompetencji wychowawczych.

Read more...
 

Delegacja ZSR na obchodach Święta Niepodległości

There are no translations available.

Delegacja Zespołu Szkół Rolniczych wzięła udział w obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się w Turku. Uroczystość rozpoczęła msza święta odprawiona za Ojczyznę w kościele NSPJ, a następnie w parku im. Żerminy Składkowskiej delegacja Szkoły złożyła kwiaty przed popiersiem marszałka Józefa Piłsudskiego.

 

„Wolność kocham i rozumiem…”

There are no translations available.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich przygotowali uroczystą akademię.
- Żeby Polska była Polską przez 123 lata walczyły całe pokolenia Polaków. To im od 11 listopada 1918 roku zawdzięczamy poczucie dumy narodowej, możliwość pielęgnowania polskich tradycji i honorowania bohaterów. Aby człowiek wiedział dokąd zmierza, musi wiedzieć skąd pochodzi – mówili uczniowie.

Read more...
 

Wysoka zdawalność egzaminu zawodowego 2014 w Zespole Szkół Rolniczych

There are no translations available.

altZdawalność egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe 2014 w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich wyniosła 76,19% i była znacząco wyższa od średniej zdawalności tego egzaminu w kraju i okręgu oraz najlepsza wśród szkół średnich powiatu tureckiego

Read more...
 

Ślubowanie klas mundurowych

There are no translations available.

altSą momenty w życiu uczniów niezapomniane, ważne, takie do których powraca się przez całe życie. Z pewnością takim wydarzeniem dla uczniów klas pierwszych mundurowych było uroczyste  ślubowanie w dniu 29 października 2014r.

Read more...
 

Wkręć się w pomaganie!

There are no translations available.

Nowo wybrany Samorząd Internatu prosi wszystkich uczniów i pracowników  szkoły o wsparcie akcji „Wkręć się w pomaganie”, której celem jest zebranie jak największej ilości nakrętek (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.).

Read more...
 

Warsztaty kompetencyjne z Wojewódzką Komendą Policji w Poznaniu

There are no translations available.

W dniach 30 i 31 października 2014 roku kadeci klas III LOA i III LOB uczestniczyli w treningu kompetencyjnym organizowanym przez Wojewódzką Komendę Policji w Poznaniu. Warsztaty odbywały się w Kiekrzu, gdzie pod czujnym okiem policjantów, psychologów i pracowników cywilnych poznańskiej komendy uczniowie mogli zaznajomić  się z rygorystycznymi kryteriami przyjmowania kandydatów do policji.

Read more...
 

Konkurs „Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło”

There are no translations available.

W dniu 8 listopada 2014 po raz ósmy odbył się konkurs „Józef Mehoffer i jego turkowskie dzieło”. Konkurs poświęcony życiu, twórczości Józefa Mehoffera, szczególnie w czasie jego pobytu w Turku i prac w tutejszym Kościele.

Read more...
 

ZSR Kaczki Średnie zwycięzcą Turnieju Niepodległościowego 2014

There are no translations available.

W 96. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości Gmina Brudzew wraz z Gminnym Klubem Sportowym "Kasztelania" Brudzew zorganizowały już po raz kolejny Turniej Piłki Nożnej na Orliku przy ul. Piaski w Brudzewie. W turnieju najlepsza okazała się ekipa z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Read more...
 

VII Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

There are no translations available.

altOrganizatorami Olimpiady są: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu oraz Polska Izba Hotelarstwa.

Dnia 6 listopada 2014r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbył się Szkolny Etap VII Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Tegoroczne hasło przewodnie Olimpiady to „Usługi hotelarskie w środkach transportu”.

Read more...
 

Dobre wyniki egzaminu maturalnego 2014 w naszej szkole

There are no translations available.

altZdawalność egzaminu maturalnego 2014 w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich wyniosła 77% i była wyższa od średniej zdawalności tego egzaminu w kraju, województwie wielkopolskim i powiecie tureckim.

Read more...
   
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 43

Wybierz język

Polish Danish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Main Menu

Resources