• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

There are no translations available.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich - 1.09.2015:

- 8.15 - Msza Św. w kościele parafialnym w Kaczkach Średnich

- 9.30 - część oficjalna uroczystości (plac szkolny)

Po częsci oficjalnej spotkanie z wychowawcami klas. Obowiązuje strój apelowy, a uczniów klas II i III LO - mundury. Przyjazdy autobusów według rozkładu jazdy, odjazdy (kierunek Turek i Uniejów) - godz. 11.00.

 

Technikum w Kaczkach Średnich wyróżnione certyfikatem "Wiarygodna Szkoła"

There are no translations available.

alt

Read more...
 

Kurs kwalifikacyjny w zawodzie technik rolnik

There are no translations available.

alt

 

Uwaga kandydaci do klas pierwszych!

There are no translations available.

altDyrektor Szkoły informuje, że prowadzony jest nabór uzupełniający w zawodach:
- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej,
- technik informatyk,
- technik organizacji reklamy.

Zestaw podręczników do klas pierwszych (przedmioty ogólnokształcące i zawodowe) jest wywieszony na tablicy ogłoszeń w holu szkoły oraz zamieszczony na stronie internetowej szkoły w zakładce "Szkolny zestaw podręczników". Proponujemy z zakupem podręczników zaczekać do września. Szczegółowych informacji udzielą nauczyciele przedmiotów. Biblioteka szkolna organizuje również zawsze we wrześniu kiermasz podręczników używanych.

Read more...
 

Zakończenie kursu R.3

There are no translations available.

W niedzielę 28 czerwca 2015 roku 33 słuchaczy kursu kwalifikacyjnego R.3 - Prowadzenie produkcji rolniczej, odebrało zaświadczenia o ukończeniu kursu. W podsumowaniu kursu uczestniczyli dyrektor Sławomir Kosobudzki, kierownik szkolenia praktycznego Marek Kwiatkowski i nauczyciel przedmiotów zawodowych Tadeusz Pańczyszyn.

Read more...
 

Uroczyste otwarcie Izby Historii Szkoły

There are no translations available.

19 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich uroczyście otworzono Izbę Historii Szkoły im. Stanisława Żuchowicza – założyciela, budowniczego i pierwszego dyrektora szkoły w Kaczkach Średnich.
Na zaproszenie dyrektora ZSR Sławomira Kosobudzkiego do auli szkolnej przybyli m.in. Starosta Turecki Mariusz Seńko, Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Gebler, żona pierwszego dyrektora szkoły Irena Żuchowicz, poprzedni dyrektorzy: Jan Pawłowski i Karol Mikołajczyk, pracownicy, emeryci, uczniowie oraz przedstawiciele Związku Sybiraków, których ekspozycja przekazana szkole na stałe znalazła swoje miejsce w Izbie Historii Szkoły.

Read more...
 

W ZSR o ludobójstwie na Wołyniu

There are no translations available.

altW ramach działań społecznych i edukacji rozszerzającej pozalekcyjne (pozaprogramowe) zainteresowania naszą historią, w dniu 22 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich gościł Piotr Szelągowski, działacz kresowy, który wygłosił prelekcję "Ludobójstwo na Wołyniu w latach 1943-45 - historia przemilczana.”

Read more...
 

Test sprawności fizycznej dla kandydatów do klas mundurowych

There are no translations available.

altDodatkowy test sprawności fizycznej dla kandydatów do technikum o profilu mundurowym odbędzie się 28 sierpnia 2015 (piątek) o godz. 13.00 - zbiórka na sali gimnastycznej. Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego i wody mineralnej.

Read more...
 

Trwa nabór na bezpłatne formy kształcenia dla dorosłych

There are no translations available.

altJeśli masz 18 lat i chcesz:

- zdobyć nowy zawód,

- przekwalifikowac się,

- podwyższyć dotychczasowe kwalifikacje w zawodzie (po ZSZ).

Zgłoś się do Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Prowadzimy nabór na następujące bezpłatne formy kształcenia dla dorosłych:

Read more...
 

Komunikaty organizacyjne dla uczniów / nauczycieli

There are no translations available.

Ważne komunikaty organizacyjne:

 • 20.08.2015  godz. 9.00 – przedmiotowe egzaminy poprawkowe (po zagadnienia na egzamin poprawkowy nalezy zgłosić się do nauczyciela przedmiotu),
 • 25.08.2015  godz. 9.00 - pisemny maturalny egzamin poprawkowy w naszej szkole,
 • 25.08.2015 godz. 9.00 – ustny egzamin maturalny w terminie poprawkowym w naszej szkole,
Read more...
 

Żeńska drużyna ZSR Kaczki Średnie zwycięzcą zawodów sportowo-pożarniczych!

There are no translations available.

altDrużyna dziewcząt ZSR Kaczki Średnie zajęła I miejsce podczas gminnych zawodów sportowo-pożarniczych OSP w Szadowie Pańskim. W zawodach, które odbyły się w niedzielne popołudnie, 28 czerwca w Szadowie Pańskim startowało 10 drużyn męskich, 3 żeńskie oraz 4 drużyny oldboyów – poza konkurencjami oficjalnymi.

Read more...
 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15

There are no translations available.

W piątek 26 czerwca 2015 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/15. Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Kaczkach Średnich. Oficjalne uroczystości odbyły się na placu szkolnym, a następnie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Życząc udanych i bezpiecznych wakacji uczniów tradycyjnie pożegnał dyrektor placówki – Sławomir Kosobudzki, który zanim wręczył nagrody za wyniki w nauce i stosowne podziękowania pokrótce przypomniał najważniejsze wydarzenia z życia szkoły kończącego się właśnie roku szkolnego.

Read more...
 

Poznajemy zakłady przemysłu spożywczego – Mleczarnia "TUREK”

There are no translations available.

W maju klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych odbyła wycieczkę edukacyjną do Mleczarni "TUREK”. Zakład należy do międzynarodowej grupy branży rolno – spożywczej BONGRAIN – jednej z największych producentów i dystrybutorów serów na świecie. Celem wycieczki było poszerzenie wiedzy z zakresu poznania procesów technologicznych produkcji i sposobu pakowania serów pleśniowych.

Read more...
 

Edukacja Prawna w LO – klasy mundurowe

There are no translations available.

alt10 czerwca 2015r. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich gościł pana Marcina Rosiaka, prokuratora Prokuratury Rejonowej w Turku, który prowadził lekcję otwartą na temat: ,,Wybrane zagadnienia prawa administracyjnego, cywilnego i karnego”. W roku szkolnym 2014/2015 w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju rozpoczęto ogólnopolski Program edukacji prawnej dzieci i młodzieży realizowanego na podstawie porozumienia Prokuratora Generalnego, Ministra Sprawiedliwości, Ministra Edukacji Narodowej...,  którego celem jest podniesienie świadomości prawnej młodych Polaków.

Read more...
 
 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »


Page 1 of 50

Wybierz język

Polish Danish English French German Italian Russian Spanish Swedish

Main Menu

Resources

We have 114 guests online